Seno a rockový koncert

V pátek ráno máme domluvený brzký budíček- čeká nás skládání už několik dní očekávaného sena.

Z postele se ale nechce ani nám, ani sluníčku, a tak nakonec musíme ještě hodinku počkat, aby seno doschlo po vlhké noci (překvapivě je tady ohromná vlhkost vzduchu, i přes den je tu jako ve skleníku). Kolem 8 už se na to můžeme vrhnout a zatímco John dole nakládá balíky sena na dopravník, my ho nahoře na půdě skládáme jako puzzle a jde nám to pěkně od ruky. Za chvíli jsme sice celí zpocení a obalení senem od hlavy až k patě, ale dva vozy sena jsou uklizené a připravené na zimu a my za odměnu dostáváme výborný  broskvový koláč se zmrzlinou.

Kolem oběda balíme všechny své saky paky (jde to dost rychle, už nám toho moc nezbylo) a vydáváme se k další rodině- ke Grayům. Roger, Lori a Julia nás vítají jako dávno ztracené příbuzné a já jsem z toho všeho nového jako vždy chvíli nesvá. On takový obří americký dům se 3 obýváky, 2 pokoji pro návštěvy a 3 garážemi na obyčejného človíčka z Čech dost zapůsobí. Nervozita ale brzy opadá, zvlášť když se vydáváme autem na koncert a Roger asi hodinu šteluje klimatizaci, podivuje se, že nefunguje, přepíná všechny knoflíky, které může jeho Chrysler nabídnout a nakonec zjišťuje, že měl celou dobu zapnuté vytápění sedačky 😀 Venku je 32°C :D.

     

Jedeme na koncert kapel One republic a Zaca Browna do velkoměsta, kterému nikdo neřekne jinak, než Twin cities- jsou to dvě města, která později srostla v jedno velké. Koncert se koná na baseballovém stadionu, kam se vejde 40 000 lidí, což je už samo o sobě dost zážitek. První kapela One republic plná mladých hezkých kluků zahrála spoustu hitů, z nichž jsme překvapivě velkou většinu znali i z evropských rádií, nikoho to ale moc nevzrušovalo a většina lidí si dál povídala u stánků s pivem. Zato když na pódium nastoupil Zac Brown s kapelou, kterou tvořili strejdové s pupíky a plnovousy, dav se mohl zbláznit 😀 Inu, vítejte na americkém venkově. Nakonec si nás ale taky získali, hlavně perfektním podáním Bohemian Rapsody od Queenů. Mě si získala i maminka Lori, které celou dobu čouhaly z uší zelené špunty a vypadala trochu jako Shrek 😀googlephotos
Další fotky ze sena na farmě u Waldronů si prohlédněte zde!

Pošlete nám komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *