Kajaky, postel, traktor

V Rice Lake se nám moc líbí! Nejen proto, že jsme po více než dvou měsících kočovného života v autě opět někde na chvilku zakotvili, ale taky proto, že díky perfektnímu zázemí, co tu máme, můžeme dělat spoustu věcí co nás baví.

Hned v pondělí jsme strávili krásný den s Johnem a Gail na jejich chatě u jezera Whitefish, severně od Rice Lake. Vyrazili jsme na jezero na kajacích a cestou viděli ostatní chaty, rybáře na lodích, rozkvetlé lekníny a taky orly bělohlavé (bald head eagle). Cestu na kajaku začala Nikča originálně – vykoupáním. Nastupování do sportovního kajaku je totiž asi nejvíc záludná část, ale když už jste uvnitř, tak to je snadné.

Po kajacích jsme se koupali všichni, včetně obou psů, kteří rádi aportují předměty z vody. Pak jsme vyrazili na divokou projížďku na matraci tažené lodí. To je taková vodní zábava po americku, ale užili jsme si to. Pak jsme s Johnem opravili parkovací zvedák na loď. K večeři byly domácí burgry z hovězího od místního farmáře a k tomu výborná kukuřice. Shodli jsme se, že tak dobrou kukuřici jsme ještě nejedli. Po večeři jsme jeli zpátky k Waldronovým na farmu.

     googlephotos
Další fotky z pondělí v Rice Lake si prohlédněte zde!

 

V úterý ráno jsme se šli s Gail a se psy proběhnout po jejich panství. Poté jsme šli Gail pomoct na její zahrádku za domem posbírat fazole. Její zahrádka není příliš veliká, ale je plná zeleniny a tak je tu každý den na stole při každé příležitosti, což se nám moc líbí.

Na odpoledne jsme měli další zajímavý program. Já jsem se vrhnul na výrobu nové postele do našeho auta. Dřevo jsem koupil v nedalekém městě a využil Johnovu luxusně vybavenou dílnu. Takže tím je naše auto opět připraveno na naše další cestování a navíc si myslíme, že se nám ho díky tomu podaří snadněji a lépe prodat. Mezitím, co jsem vyráběl postel, Nikča měla s Johnem dohodnutou trošku jinou brigádu – sekání výběhů pro koně s jejich malotraktorem. Nafasovala parádní čepici John Deere, sluchátka s hudebním přehrávačem (ty jí velice slušely) a základní instrukce ohledně řízení traktoru. Několikrát za odpoledne jsem na na ni musel jít kouknout, jak drandí po výbězích pro koně a nemilosrdně kosí bujný porost. To, co ale na začátku vypadá jako sranda a zábava, je po několika hodinách pěkná fuška a Waldronovi byli moc rádi, že jim takhle pomohla.

Večer jsme jeli všichni do Rice Lake na koncert místního orchestru, ve kterém hraje Gail na lesní roh. Další báječný den v Rice Lake!googlephotos
Další fotky z úterý v Rice Lake si prohlédněte zde!

Pošlete nám komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *